hamburger menuhamburger menu close

Jesteśmy PURA design

Tworzymy niepowtarzalne przestrzenie, dopasowane do Twoich potrzeb. Każdy projekt stanowi dla nas wyjątkową historię, dlatego zawsze szukamy oryginalnego motywu przewodniego, który wyróżni Twoje wnętrza na tle innych.

 

Nasze biuro tworzą architekci z artystycznym zmysłem, szeroką wiedzą praktyczną i wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu wnętrz. Sprawimy, że remont będzie dla Ciebie komfortowy i bezproblemowy. Zrealizujemy Twoją wymarzoną przestrzeń z dbałością o każdy detal.

więcej
O nas
Maria Nielubszyc

Maria Nielubszyc

Jestem właścicielką biura projektowego PURA design. Ukończyłam specjalistyczne studia magisterskie na kierunku Architektura Wnętrz na gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując w trójmiejskich biurach projektowych, a także za granicą we Florencji w znanej pracowni architektonicznej. Projektowanie to nie tylko moja praca, ale również prawdziwa pasja.

 

Jestem osobą bardzo zaangażowaną w to co robię. Moim głównym założeniem jest funkcjonalna aranżacja przestrzeni, tak aby spełniała indywidualne potrzeby użytkownika. Projektując zawsze stawiam na nieszablonowe rozwiązania estetyczne. Największą nagrodą dla mnie jest zadowolenie klienta i ujrzenie mojej koncepcji wnętrza zrealizowanej w rzeczywistości.

Spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoim projekcie
Kontakt